GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-08-2021 19:13   Güncelleme : 25-08-2021 21:56

TİP Milletvekili Barış Atay, orman yangınlarında PKK'yı aklamak için ülkücülere iftara kampanyası başlattı

Geçtiğimiz gün PKK terör örgütü hesapları tarafından yapılan yalan haber ve asılsız iddialar ile yeni bir kaos oluşturulmaya çalışılmıştı. Söz konusu yalan algı operasyonlarına TİP Milletvekili Barış Atay da katıldı. Fetö ve PKK terör örgütleri mensupları bir olarak sosyal medyada Ülkü Ocaklarına karşı algı operasyonu başlattılar. Ormanı yakan pkklıları aklamak için bu algı operasyonunu yürütenler arasında bulunan Barış Atay sosyal medyadan büyük tepkiyle karşılaştı. Antalya Ülkü Ocakları yapmış olduğu açıklama ile de ormanı yakan şahsın Ülkü Ocakları ile alakası olmadığını bildirmiştir

TİP Milletvekili Barış Atay, orman yangınlarında PKK'yı aklamak için ülkücülere iftara kampanyası başlattı

Artı TV, Nixardin gibi PKK kanallarıyla başlatılan Ormanları Ülkücüler yaktı iddiları ile yeni bir ayrım ve kaos oluşturmaya çalışan PKK terör örgütü kendini aklama çabalarına destekçi bulmaya devam ediyor son olarak yalan algı furyasına TİP milletvekili Barış Atay.'da katıldı. En ufak bir ispatın ve delilin olmadığı üstelik bugünde ortaya çıkan bir haberle asılsız olduğu anlaşılan iddialara aldırmadan kişisel hesabında Ülkücülere saldırmaya başlayan Barış Atay çok sayıda kişinin tepkisine maruz kaldı.

YENİ YALAN RÜZGARI PARA OLARAK BELİRLENDİ

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak PKK terör örgütüne desteğini sürdüren Barış Atay orman yanınlarından önce ve sonra çeşitli alanlarda ve kampanyalarla vatandaşın hizmetine ve imdadına yetişen Ülkü Ocakları'nı

'' Ülkü Ocakları Üyesi! Para için yakmış ormanı! Hani şu; ülkenin ırmağının akışına öleceğini iddia edenlerden. ifadeleri ile karalama yoluna gitti. Kısa sürede binlerce Ülkücü'den tepki toplayan ve PKK sempatisi operasyonlarına devam eden Barış Atay'ın kara talihi peşibi bırakmadı. Bugün yer alan haberlerde ormanı yaktığı iddia edilen kişinin yalan söylemlerde bulundupu sevgilisi olduğu iddia edilen ve ihbarda bulunan kadının ise bir yakınlığı olmadığı anlaşıldı.

Destekçi hesaplar hep aynı olurken FETÖ/PKK birlikteliği burdada görüldü.

ÜLKÜCÜLER MÜCADELEDE EN ÖN SAFTA PEKİ ORMAN YAKAN PKK DESTEKÇİLERİ NE YAPIYOR 

Defalarca kez ülkenin çeşitli yerlerinde kundaklardan yola çıkarak beslenmeye ve nemalanmaya çalışan PKK, sempatşzanları, PKK üyeleri ve muhalefet partileri yangınlar söndürüldükten sonra ortalıktan kayboldu. Çeşitli hablerde ortaya çıkan skandallar ise vatandaşa pes dedirtti. Önce Manavgat Belediye Başkanı'nın kül olan arazide belediye araçlarını kullanarak kurtardığı villası ortaya çıkarken sonrasında yerli vatandaşın tek bir mulafet yardımı görmediklerini açıklaması acımasız gerçekleri ortaya çıkardı.

Peki Ülkü Ocakları neredeydi sorusu ise burada karşılığını buldu. 3 farklı yardım etabıyla yangınlarda hayvanları telef olan ailelerin imdadına yetişen Ülkü Ocakları defalarca kez yangın sırası ve sonrasında hem bireysel çabalrlar hemde uzaman ekiplerce yangınlarla mücadelede en ön safta yer aldı. Lojistik destek, su desteği ve araç gereç desteği ile çalışmlarını aralıksız sürdürdü.

Karalama ve ayrıştırma çabaları Barış Atay gibi PKK destekçilerinin çabalarıyla devam ederken gerekli tepkiler ve gerçekler Ülkücler tarafından Barış Atay gibi PKK destekçisi olan sözde vekillerin yhüzüne vuruldu.

İşte gerçeklerin dahada net anlaşılmasına yarayacak haberler.

                                           İLGİLİ HABER LİNKLERİ