GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2022 12:31   Güncelleme : 10-02-2022 12:31

TMT’nin dökülen kanlarından daha mı ağır senin elektrik faturan Ayşenur Arslan ?

Ayşenur Arslan’dan pes dedirten savunma.

TMT’nin dökülen kanlarından daha mı ağır senin elektrik faturan Ayşenur Arslan ?

Türk Mukavemet Teşkilatı hakkında mesnetsizce, terör ağzıyla açıklamalarda bulunan Ayşenur Arslan ilk savunmasıyla pes dedirtti. 
 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı'ndan ilk tepki
Savunmaya ilk karşılık Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’dan geldi. Yıldırım Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada ”Türk Mukavemet Teşkilatı 'nın dökülen kanlarından, Kıbrıs Türklerinin yaşadığı ızdırabın faturasından daha mı ağır senin elektrik faturan Ayşenur Arslan ?

Mevzu faturaysa Türk Mukavemet Teşkilatı senden çok daha ağır faturalar ödedi. EOKA 'cı CHP zihniyeti bizi yine şaşırtmadı!” ifadelerini kullandı.

Türk Mukavemet Teşkilatı hakkında suikastçi ve illegal örgüt açıklamaları yapan, tarih ve Türklük bilincinden bihaber olan Ayşenur Arslan, yaptığı savunma ile komedi konusu oldu.

Milliyetçi Ülkücü Hareketin Tepkisini Topladı
Türk Mukavemet Teşkilatı ile alakalı söylediği mesnetsizce sözlerin ardından Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları tarafından tepkiyle karşılaşan Arslan’a Twitter üzerinden tepkiler yağdı.

Ayşenur Arslan'dan Güldüren Savunma

Arslan bugün yaptığı açıklamada “Dün Falyalı cinayetinden hareketle bir cümle söyledim. Ne ekonomi, ne fatura, ne işsizlik, benden daha önemli, benden daha ciddi bir sorun yokmuş.” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalarının ardından, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin şu sözleri pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı.
“Mutfakta yangın var diyenler vatandaki yangını ne zaman görecektir?”