GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-08-2021 21:37   Güncelleme : 18-08-2021 13:54

Türk Büyükleri Okuma Serisi 2 çıktı

Ülkü Ocakları, genç kuşaklara yönelik eğitim faaliyetlerine ve proje üretimine devam ediyor. Daha önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara özel olarak hazırlayıp tanıttıkları Türk Büyükleri Okuma Serisinin 2'ncisinin çıktığını duyurdu.

Türk Büyükleri Okuma Serisi 2 çıktı

Türk Büyükleri Okuma Serisinin 2. Bölüm tanıtımı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından yapıldı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yaptığı tanıtım paylaşımında, “Çocuklar için Türk Büyükleri Okuma Serisinin 2’ncisi hazır. Şanlı Türk tarihindeki abide şahsiyetlerimizi hikayeleştirerek çocuklarımızla buluşturuyoruz. Türk Büyükleri Okuma Serisi 2 hikaye kitaplarını Ülkü Ocaklarından temin edebilirsiniz. Şanlı tarihimizin altın sayfalarında keyifli ve heyecanlı yeni bir yolculuğa çıkıyoruz.

Ülkü Ocakları olarak çocuklar için hazırladığımız ve büyük Türk tarihinin eşsiz kahramanlarını tanıtan, Türk Büyükleri Okuma Serisi 2 küçük okuyucularımızla buluşuyor” ifadelerini kulandı.

Genel Başkan Yıldırım aynı zamanda hazırladıkları animasyonlu serileri de hatırlatarak, Ülkü Ocakları olarak çocuklar için hazırlamış olduğumuz Türk Büyükleri Okuma Serisi 1 hikaye kitaplarımızdan “Sultan Baybars” çizgi animasyonunu çocuk izleyiciler ile buluşturduk. Gelecek nesil, Sultan Baybars’ın kahramanlığı ile kendilerinde cesaret ve kudret bulacaktır” dedi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan Türk Büyükleri Okuma Serisi Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanlıklarından temin edilebilecek