EĞİTİM
Giriş Tarihi : 30-01-2021 14:40   Güncelleme : 27-02-2021 01:44

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azerbaycan'da

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Genel Başkan yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Isparta Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Günaydın Şuşa’da yapılacak okul için yer tespiti ve Azerbaycanlı yetkililerle temaslarda bulunmak üzere Bakü’ye gitti.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Azerbaycan'da

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve beraberindeki heyet, MHP Heyeti Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yapılacak olan Şuşa Üzeyir Hacıbeyli okulu için yer tespiti ve Azerbaycanlı yetkililerle temaslarda bulunmak için Azerbaycan’a gitti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ve Isparta Belediyesi eski Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi. Heyeti, Bakü Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı'nda Türkiye Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral ve Azerbaycan Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Seyhan karşıladı.

Heyet, Bakü'de temaslarda bulunduktan sonra Azerbaycanlı yetkililerle birlikte Şuşa şehrine geçerek Üzeyir Hacıbeyli Okulu için Şuşa şehrinde yer tespiti yapacak ve incelemelerde bulunacak.