EĞİTİM
Giriş Tarihi : 29-01-2021 11:26   Güncelleme : 29-01-2021 12:02

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI ŞUŞA’YA GİDİYOR

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Isparta eski belediye başkanı yüksek mimar Yusuf Ziya Günaydın Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Şuşa’ya gidiyor.

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI ŞUŞA’YA GİDİYOR

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in emir ve talimatları doğrultusunda Azerbaycan Şuşa'da yapılacak olan Üzeyir Hacıbeyli Okulu'nun hazırlığı için yola çıkıyoruz. Bu okul, Türk Birliği'ne giden yolda bir adım olacak. Türk Dünyasına hizmet nesiller yetiştirecektir” ifadelerini kullandı.

  

MHP Lideri Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde duyurduğu ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Şuşa’da yaptıracağı okulun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildiğini grup toplantısında duyurdu.

Ülkü Ocaklarının Şuşa’da yaptıracağı okul için Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Isparta eski belediye başkanı yüksek mimar Yusuf Ziya Günaydın bugün yola çıkıyor. Yusuf Ziya Günaydın aynı zamanda yapılacak okulun projesini de hazırladı.