GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2021 22:17   Güncelleme : 07-08-2021 22:50

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım: Yardım kampanyasını gör(e)meyen sol troller..

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'dan Milliyetçi-Ülkücü Hareketin her kampanyasını trollemeye ve kötülemeye çalışan sol medyaya tokat gibi cevap.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım: Yardım kampanyasını gör(e)meyen sol troller..

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Milliyetçi-Ülkücü Hareketin, Orman Yangınları için başlatmış olduğu yardım kampanyasını "virgül önemli" etiketi ile atılan tweet kampanyalarını kötüleme ve trollemeye çalışan, Arşiv Unutmaz isimli sayfa ve diğer bütün sol trollere tokat gibi cevap verdi. 

YARDIM KAMPANYASINI GÖREM(E)YEN SOL TROLLER, VİRGÜL ÇOK ÖNEMLİ 

Sol troll sayfalarının atmış olduğu paylaşımlara yönelik sosyal medya hesabından cevap veren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım dakikalar içerisinde yüzlerce etkileşim alan bir paylaşım ile cevap verdi.

İşte Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım paylaşımı, 

Ülkü Ocakları'nın, orman yangınlarının olduğu yerlerdeki yangın söndürme/soğutma çalışmalarını ve yangınzedeler için başlattığı yardım kampanyasını gör(e)meyen sol troller, bir virgül sayesinde faaliyetlerimizden daha çok kişinin haberdar olmasına vesile oldu.Virgül çok önemli.