GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 18:15   Güncelleme : 12-01-2022 18:32

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan İnci Sözlük sahibi Serkan İnci'ye tokat gibi cevap

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından, Milliyetçi-Ülkücü Hareketi hedef alan ve ülkede sözde 515 hareketi ile sokaklarda gezen Suriyeli'lere yönelik Ülkücü hareketi ses çıkarmamakla suçlayıp, bununla yetinmeyip PKK destekçisi Kılıçdaroğlu'na gündem çalışması yapmayı teklif eden Serkan İnci ve İnci Sözlüğe sosyal medya hesabından cevap verdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan İnci Sözlük sahibi Serkan İnci'ye tokat gibi cevap

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM: BAZI TİPLER VAR ZORU GÖRÜNCE NEREDE BU ÜLKÜCÜLER? DER 

Sosyal medya hesabından Milliyetçi-Ülkücü Hareketi hedef gösteren ve asılsız suçlamalarda bulunan Serkan İnci'ye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'dan tokat gibi cevap gelirken Genel Başkan  Yıldırım ifadelerinde, 

Bazı tipler var; canı isteyince, zoru görünce “Nerede bu Ülkücüler?” der. Ülkücüler kendini gösterdiği zaman da “Nasıl çamur atsak?” diye düşünürler.

Ülkücüler; Karabağ 30 yıl sonra işgalden kurtulurken, Kapalı Maraş açılıp Kıbrıs’ta bağımsızlık mücadelesi verirken, Ayasofya yeniden ibadete açıldığında oradaydı ve bugün büyük oranda başarının sağlandığı terörle mücadelede en üstün gayreti gösterdi, göstermeye devam ediyor. 

 Suriye’de güvenli bölge oluşturup onları bu alanlara yerleştirmek için, terör örgütü PYD/YPG’yi temizlemek adına binlerce Bozkurt mücadele ederken Ülkücüler nerede diye sormak akıl işi midir?

 Ülkücü mühendisler SİHA-İHA, yerli otomobil çalışmalarında mücadele ediyor. Teknolojide yeniliklere yön veriyor. TURKOVAC çalışmalarında yer alıyor.

Vizyonsuz, gündeme göre şekil alan sosyal medya solcuları gibi her şeyi eleştirerek ömür tüketmiyoruz.  dedi. Genel Başkan Yıldırım'ın açıklamaları kısa sürede binlerce Ülkücü tarafından etkileşim aldı.