KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-05-2021 20:59   Güncelleme : 24-05-2021 21:13

Ülkü Ocakları LGS Deneme Sınavı birincisi belli oldu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından geçtiğimiz pazar günü yapılan LGS Deneme Sınavı'nın sonuçları açıklandı. Sınav birincisi Çanakkalede'den çıkarken dereceye giren ilk 50 isimde belli oldu.

Ülkü Ocakları LGS Deneme Sınavı birincisi belli oldu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan ve BilgiOcakta platformunda online olarak gerçekleştirilen LGS Deneme Sınavı'na yoğun katılım sağlanırken sınav Türkiye gündeminde çokça konuşuldu. Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen denen sınavının sonucu açıklandı. 

ÜLKÜ OCAKLARI LGS DENEME SINAVI 1. ÇANAKKALE'DEN 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan ve BilgiOcakta platformunda online olarak gerçekleştirilen LGS Deneme Sınavı birincisi Çanakkale'den Abdullah Baturalp Şahi oldu. Bilgiocakta resmi Twitter hesabından sonuçlar paylaşırken aynı zamanda dereceye giren isimlere yer verildi.

Toplam da 8236 kişinin katıldığı sınavda dereceye giren ilk 50 isim paylaşılrken BilgiOcakta Twitter hesabından şu ifadelere yer verildi.

BilgiOcakta 8. Sınıflar Çevrimiçi Ödüllü LGS Deneme Sınavına katılan, emek harcayan ve ter döken tüm öğrenci kardeşlerimizi kutluyoruz 

8236 kişilik yoğun bir katılımın olduğu heyecanlı anlarda ilk 50'ye girerek ödül almaya hak kazananları ayrıca kutluyoruz ifadelerne yer verildi. 

DERECEYE GİRENLERİN LİSTESİ 

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'DAN DERECEYE GİRENLERE TEBRİK 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan LGS Deneme Sınavı'na katılan bütün öğrencileri kutlarken dereceye giren isimlere tebrik başarı dileklerini iletti. Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dereceye girenleri kutlayan Yıldırım şu ifadelere yer verdi,

Ülkü Ocakları 8. Sınıflar Çevrimiçi Ödüllü LGS Deneme Sınavı sonuçlarımız açıklandı. Emek harcayan ve katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi tebrik ederim. 

Önümüzdeki hafta yapılacak olan ücretsiz ve ödüllü LGS deneme sınavı için hazırlıklara şimdiden başlamanızı tavsiye ederim. ifadeleinde bulundu