KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 22-05-2021 15:26   Güncelleme : 22-05-2021 15:41

Ülkü Ocakları ülke gündemine damga vurmaya devam ediyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Türk Gençliğine sağladığı eğitim projeleri ve pandemi ortamında BilgiOcakta platformu üzerinden sağlanan sanal eğitimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ülkü Ocakları ülke gündemine damga vurmaya devam ediyor

Son olarak Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan LGS denem sınavı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın paylaşımı ile gençler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. LGS Sınavı öncesi büyük avantaj sağlayacak olan LGS Deneme Sınavı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan Bilgiocakta platformunda öğrencilerin hizmetine sunulacak.

Twitter'da büyük bir ilgi ile karşılanan haber Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın duyurusunda sonra ülke gündemine damga vurdu. Kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmeyi başarırken öğrenciler ve aileler her gün yeni proje ve eğitimlerle karşılarına çıkan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'na teşekkürlerini sosyal medya üzerinden iletti. 

Türk Gençliği'nin hizmetine sunulan BilgiOcakta platformu arda arda yeni projelerle ilgi odağı olurken sizde bu eşsiz bilgi hazinesinden faydalanabilir evlerinizde detaylı eğitim ve kültür sanat faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

LGS Deneme Sınavı öncesi herkesin kolaylıkla girip kaydolabileceği BilgiOcakta platformuna 

bilgiocakta adresinden kolaylıkla ulaşıp kayıt olabilirsiniz.