KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 27-07-2021 20:17   Güncelleme : 27-07-2021 20:31

Ülkü Ocakları'ndan çevrimiçi eğitici, kültürel ve eğlenceli oyunlar

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Bilgiocakta platformu ile kültürel gelişime, eğitime ve eğlendirmeye devam ediyor. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan Bilgiocakta platformu bu kez de çevrimiçi eğitici ve kültürel oyunları sitesinde ücretsiz kullanıma açıyor konu ile ilgili ilk paylaşım Ülkü ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'dan geldi.

Ülkü Ocakları'ndan çevrimiçi eğitici, kültürel ve eğlenceli oyunlar

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesinde kurulan Bilgiocakta platformu yeni bir projeye daha imza atarak sitesinde bulunan çevrimiçi eğitici ve kültürel oyunları ücretsiz bir şekilde 7'den 70 e bütün vatandaşlara sunuyor. Bu sayede vatandaşlar  oyunlar ile hem eğlenip hemde bilgi ve kültür birikimlerini arttırabilecekler. 

Bilgiocakta adresinden herkesin rahatlıkla ulaşaleceği oyunlar da eğlenceli, zeka geliştirici ve eğitici içerikli pek çok oyuna ulaşılabilir. 

Sitede yapılan bu düzenleme ile ilgili ilk açıklama Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'dan geldi.

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN PAYLAŞIMI 

Ülkü Ocaklarının dijital eğitim platformu Bilgiocakta adresinde yer alan oyunlar kategorisinde; birbirinden eğlenceli, zeka geliştirici ve öğretici oyunlar hem yetişkinler hem de çocuklar için tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur.