KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 14-04-2021 21:11   Güncelleme : 14-04-2021 21:29

Ülkü Ocakları'ndan çevrimiçi Kur'an eğitimi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Bilgi Ocakta internet sitesi üzerinden online Kur'an eğitimi vermeye başladığını duyurdu. Söz konusu uygulamanın ilk paylaşımı Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım'dan geldi.

Ülkü Ocakları'ndan çevrimiçi Kur'an eğitimi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Ramazan ayı münasebetiyle pandeminin arttığı bu günlerde internet çağını kullanarak online Kur'an eğitimi vermeye başladığını duyurdu.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım twitter hesabından çevrimiçi Kur'an eğitimi vermeye başladıklarını duyurdu.

Yıldırım, “Sizin en hayırlınız Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir” hadisinden aldığımız öğütle dijital ortamda Kuran okumayı öğrenmek isteyenler için Elif Ba eğitimi içeren KuranOcakta uygulamasını Ramazan ayı itibariyle hayata geçirmiş bulunuyoruz. Hayırlı olsun. ifadelerinde bulundu. 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın Kur'an Ocakta paylaşımı 

KUR'AN OCAKTA EĞİTİMİNE NASIL ERİŞİM SAĞLANIR? 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan ve bugün Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından duyurusu yapılan Kur'an Ocakta eğitiminin duyurusu yapıldı. Ülkü Ocakları Ramazan ayı münasebetiyle ve pandeminin arttığı bu günlerde çevrimiçi bir eğitimle   Elif-Ba gibi temel eğitimden başlayarak Kur'an öğrenmek isteyenlerin erişebilecekleri bir platfom kurulduğunu duyurdu. Eğitime katılmak isteyenlerin ise,

Bilgiocakta.com  adresi üzerinden istedikleri zaman çevrimiçi eğitime ulaşabilecekleri belirtildi.