GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-07-2021 11:26   Güncelleme : 08-07-2021 11:26

Ülkü Ocakları'ndan kurban bağışı kampanyası

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı her sene olduğu gibi bu sene de kurban bayramında, kurban bağışlarını şehit ailelerine ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için vekaleten kurban kesiyor.

Ülkü Ocakları'ndan kurban bağışı kampanyası

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı her kurban olduğu gibi bu kurban bayramında şehit ailelerinin yanında olmaya devam ediyor. Vakıf bir kampanya başlatarak şehit aileleri için vekaleten kurban kesimi ve bağışı gerçekleştirileceğini duyurdu.

Ülkü Ocakları resmi hesabından yapılan paylaşımda, ‘’Sizlerin adına; şehit ailelerine, ihtiyaç sahiplerine ve Türk Dünyası’nın çeşitli bölgelerinden ülkemize gelmek zorunda kalmış soydaşlarımıza ulaştırıyoruz’’ ifadeleri kullanıldı. 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi resmi hesabı tarafından yapılan paylaşım şu şekilde;  

Bu sene de kurbanlarınızı Ülkü Ocakları kesiyor! Ülkü Ocakları, kurban bağışlarınızı vekaleten keserek sizlerin adına; şehit ailelerine, ihtiyaç sahiplerine ve Türk Dünyası’nın çeşitli bölgelerinden ülkemize gelmek zorunda kalmış soydaşlarımıza ulaştırıyor. 

Ülkü Ocakları tarafından yapılan paylaşımda ayrıca, Kurban bedelini banka hesabına yatıran vatandaşların daha sonra iletişime geçerek vekalet ve bağış işlemini tamamlayabileceği duyuruldu.