KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 22-05-2021 14:30   Güncelleme : 22-05-2021 14:46

Ülkü Ocakları'ndan LGS deneme sınavı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan Bilgiocakta platformunda her geçen gün yeni projeler ile Türk Gençliğine hizmet etmeye devam ediyor. Geçen haftalarda duyurusu yapılan LGS deneme sınavı 23.05.2021 tarihinde yapılacak. Bilgiocakta platformunda yapılacak olan sınavın son duyurusunu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Yıldırım: Bilgiocakta üzerinden gerçekleştireceğimiz "Ülkü Ocakları Çevrimiçi 8. Sınıflar LGS Deneme Sınavı" 23.05.2021 Pazar günü saat 14.00'te yapılacaktır. Sınava katılacak olan bütün öğrenci kardeşlerime başarılar dilerim. ifadelerinde bulundu.

Ülkü Ocakları'ndan LGS deneme sınavı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan Bilgiocakta LGS Deneme sınavı yarın saat 14.00 da BilgiOcakta internet sitesi üzerinden yapılacak. Sınava girmek isteyen öğrenciler ise BilgiOcakta adresinden ulaşım sağlayabilecekler. Sınav öncesi son duyuruyu yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım gençlere önemli mesajlar iletirken sınav ile ilgili yönergeyide sosyal medya hesabından paylaştı.

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN LGS DENEME SINAVI PAYLAŞIMI

BilgiOcakta 8. Sınıflar LGS Deneme Sınavı'na girecek olan büyük Türk Milletinin geleceği, çok kıymetli öğrenci kardeşlerim: Sizler hayalinizdeki okullarda okuyabilmek için ter dökerek, çaba harcayarak son düzlüğe girmiş bulunuyorsunuz.

Türkiye'nin geleceğini şekillendirecek kişiler olma yolunda ilerleyen sizlerin, bu zorlu sınav sürecinde de başarıyla çıktığını görebilmek ve bu yolda sizlere destek olabilmek için düzenlemiş olduğumuz deneme sınavında herkese başarılar diliyorum.

Sınav heyecanına kapılıp yapmanız gerekenleri unutmamak için sınav yönergesi ni okumayı unutmayın.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın paylaşımı.