KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-07-2021 19:58   Güncelleme : 28-07-2021 21:13

Ülkü Ocakları'ndan Üniversite tercih robotu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı YKS 2021 sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite hayali kuran gençlere kolaylık sağlamak ve sağlam temelli tercih imkanları sunmak adına online bir üniversite tercih sistemi kurdu. Konu ile ilgili ilk paylaşım Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'dan geldi. Yıldırım: Ülkü Ocakları Tercih Robotu öğrencilerimizin tercih süreçlerinde en doğru sonuca ulaşabilmeleri için kullanıma açıldı. Tüm öğrencilerimiz tercih rehberliği hizmetinden faydalanabilir. ifadelerinde bulundu.

Ülkü Ocakları'ndan Üniversite tercih robotu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından her sene bölge bölge standlar ile kurulan tercih çadırları hem pandemi hemde online sistem gelişi sebebiyle bu sene yerini Üniversite tercih robotuna bıraktı. Her sene yüzbinlerce gencin üniversite tercihlerinde danışmanlık hizmetinde  bulunan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı 2021 üniversite tercihleri içinde kolları sıvadı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından geliştirilen üniversite tercih robotu sınava giren yüzbinlerce gencin hizmetine sunulmaya hazırlanıyor. 

Üniversite tercihlerini sağlam ve sistematik temeller üzerine kurmak isteyen yüzbinlerce gencin ziyaret edebileceği Ülkü Ocakları tercih robotu öğrenciler için kolaylığın adresi olacak gibi görünüyor.

Ülkü Ocakları tercih robotu ile ilgili ilk duyuru  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Yıldırım'dan geldi.

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN PAYLAŞIMI 

Ülkü Ocakları Tercih Robotu öğrencilerimizin tercih süreçlerinde en doğru sonuca ulaşabilmeleri için kullanıma açıldı.
Tüm öğrencilerimiz tercih rehberliği hizmetinden faydalanabilir.