GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2021 03:05   Güncelleme : 20-06-2021 03:06

Ülkü Ocakları'ndan Z kütüphaneleri

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesinde Eskişehir Ülkü Ocakları tarafından Eti Sosyal Bilimler Lisesi Şehit Gün Sazak Z Kütüphanesi ve Borsa İstanbul Fen Lisesi Galip Erdem Z Kütüphanesi açıldı.

Ülkü Ocakları'ndan Z kütüphaneleri

Eskişehir Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan ve bugün Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Z- Kütüphaneler olan Eti Sosyal Bilimler Lisesi Şehit Gün Sazak Z Kütüphanesi ve Borsa İstanbul Fen Lisesi Galip Erdem Z Kütüphanesi bugün açıldı.

Açılan bu Z kütüphanelerin, modern bilgi alışveriş yöntemleri ile, modern teknoloji destekli, elektronik ve sesli kitaplarla donanımlı olmaları açısından kütüphanelerden yararlanacak her kesime hizmet etmeleri ile ön plana çıktı.

GENEL BASKAN YILDIRIM: Z- KÜTÜPHANELERİN MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMALARINI TEMENNİ EDERİM 

Z- Kütüphanelerin açılışı ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan bulunan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım: Modern teknoloji destekli, içerisinde elektronik ve sesli kitaplarla zenginleştirilmiş Z-Kütüphaneleri Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığımızın öncülüğünü yaptığı çalışmayla bilim dünyamıza kazandırılmıştır. Gençlerimizin azami ölçüde faydalanmasını temenni eder; Eti Sosyal Bilimler Lisesi Şehit Gün Sazak Z-Kütüphanesi ve Borsa İstanbul Fen Lisesi Galip Erdem Z-Kütüphanesi’nin milletimize hayırlı olmasını dilerim. ifadelerinde bulundu.