EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-06-2021 22:02   Güncelleme : 14-06-2021 15:47

Ülkü Ocakları'nın deneme sınavına rekor katılım

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfi tarafından hazırlanan ve Bilgiocakta platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilen TYY-AYT deneme sınavı 12.242 öğrencinin yoğun katılımı ile tamamlandı.

Ülkü Ocakları'nın deneme sınavına rekor katılım

Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan ve Bilgiocakta platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilen TYY-AYT deneme sınavı yoğun bir ilgi ile tamamlandı. LGS deneme sınavından sonra lise öğrencileri için TYT-AYT deneme sınavını gerçekleştiren Ülkü Ocakları Türk Gençliği için eğitim faaliyetlerine devam ederken Bilgiocakta platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilen deneme sınavına 12.242 öğrenci katılım sağladı. Duyurusu yapıldığı günden bu yana yoğun bir ilgi ile karşılanan sınav öğrenciler ve velilerden tam not aldı.

YILDIRIM:  GİRECEĞİNİZ SINAVLARIN SİZE BAŞARI GETİRMESİNİ TEMENNİ EDERİM 

Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan TYY-AYT deneme sınavından sonra sosyal medya hesabından sınavla ilgili paylaşım yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım: Türkiye'nin en büyük,çevrimiçi ve ödüllü TYT-AYT Deneme Sınavı,12.242 öğrencimizin katılımıyla gerçekleşmistir.

Sınava katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor; gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ediyorum.

Gireceğiniz sınavların sizlere başarı getirmesini temenni ederim. ifadelerinde bulundu.