EĞİTİM
Giriş Tarihi : 02-02-2022 20:34   Güncelleme : 02-02-2022 20:49

Ülkü Ocaklarndan YKS Deneme Sınavı

Son zamanlarda öğrenciler için çevrimiçi deneme sınavlarında çığır açan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, bir YKS Deneme sınavı daha gerçekleştireceğini duyurdu.

Ülkü Ocaklarndan YKS Deneme Sınavı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından bir yenisi daha gerçekleştirelecek çevrimiçi YKS Deneme sınavı 5 Şubat 2022 ile 6 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak. Söz konusu deneme sınavı öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanırken ilk duyuru Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından geldi. 

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN PAYLAŞIMI 

Söz konusu deneme sınavına yönelik çeşitli paylaşımlarla gençlere güzel haberleri veren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın paylaşımları ardı ardına gelirken binlerce öğrenciden etkileşim aldı.

Kıymetli gençler, Ülkü Ocakları olarak YKS Deneme Sınavı gerçekleştiriyoruz. sizlerde BilgiOcakta sitesi üzerinden kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Ülkü Ocakları olarak düzenleyeceğimiz, Türkiye'nin en geniş katılımlı çevrim içi YKS Deneme Sınavı sonucunda ilk 3'e giren kıymetli gençlerimize ödüllerimiz;

Oculus 2 VR Gözlük 

 Apple Watch + Tablet Bilgisayar

Tablet Bilgisayar 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın paylaşımları binlerce öğrenci tarafından büyük bir ilgi ile takip edildi.