SİYASET
Giriş Tarihi : 11-08-2021 12:49   Güncelleme : 11-08-2021 15:43

Ülkücü düşmanı Vahap Seçer biz senin ne olduğunu iyi biliyoruz

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ülkücüleri toplu işten çıkarmasıyla gündeme gelmişti. Her fırsatta ülkücülere yönelik ayrımcı hareketleriyle gündemden düşmeyen Başkan Seçer, büyük bir skandala imza atarak ''Ülkü Ocaklarıymış türkü ocaklarıymış'' dedi. Başkan Seçer'in bu sözleri büyük tepki çekti. Kamuoyu Vahap Seçer'in ülkücü hareketten özür dilemesini bekliyor.

Ülkücü düşmanı Vahap Seçer biz senin ne olduğunu iyi biliyoruz

SEÇER İLK HEDEF OLARAK BELEDİYE ÇALIŞANI ÜLKÜCÜLERİ GÖZÜNE KESTİRDİ

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye'deki birçok kentinde orman yangınları ile mücadele ederken Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'den başka işlerle uğraşmış, yangın konusunda sınıfta kalmıştı. Belediyede Ülkücü bırakmayan Başkan Seçer, şimdi de skandal ülkücülere yönelik sözleriyle gündeme geldi.

Tek sebep Ülkücü ve MHP'li olmaları, olan onlarca çalışan verdikleri emek ve özveri hiçe sayılarak geçim dertleri düşünülmeden haksız ve hukuka aykırı bir şekilde işlerinden men edildiler. Seçer Belediye işletmelerinde taraf tutma, kayırma ve özellikle Ülkücü-Milliyetçi karşıtlığını işten çıkarma eylemleriyle gösterdi.

HAKARETLERİN ARDI ARKASI KESİLMEDİ ÜLKÜ OCAKLARINA TÜRKÜ OCAKLARI TABİRİNİ EKLEDİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin Ağustos Ayı Olağan Toplantısında konuşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, skandal ifadelere imza attı. Haksız işten çıkarma işlemleri ile gündeme bomba gibi düşen ve Ülkücü düşmanlığı ile boy gösteren Seçer bu kezde sözlü olarak hakaret yolunu seçti. Kendisine toplu işten çıkarma işlemleri sorulduktan sonra konuşmasına skandal ifadeleri sığdıran Seçer, Ülkü Ocaklarıymış, türkü ocaklarıymış, şu ocaklarmış ifadeleri ile Belediye başkanlığından çok diktatör bir tabir ile saldırı ve hakaret yoluna gitmeyi tercih etti. 

Skandal ifadeler nedeni ile çok sayıda Ülkücü sosyal medya hesabından Seçer'i etiketliyerek tepkilerini dile getirdi. 

​​​​​​

CHP'Lİ SEÇER BELEDİYE KADROLARINI BEDRETTİN GÜNDEŞ GİBİ TERÖR ÜYELİĞİ SUÇUNDAN HAPİS YATANLAR  DOLDURMUŞTU 

Mersin yerel seçimlerine birçok ilde olduğu HDP ile ittifak içerisinde giren CHP'de Belediye Başkanı Seçer'de seçim sonrası sistematik bir şekilde Ülkücü kadroları hukuksuz bir şekilde boşaltırken Terör örgütü üyesi olmaktan 4 yıl hapis yatan Bedrettin Gündeş’i Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı'na getirmişti. Bedrettin Gündeş'te Seçer gibi Ülkücülere mobing ve haksız fiil uygulamakla kalmayıp işten çıkarılamayan Ülkücülere en alt seviyeden maaş vererek cezalandırma yoluna gitmişti.

Sendika haklarından da mahrum bırakılan Ülkücülerin şikayetlerine ve haklı itrazlarına kulak asmayan Belediye Başkanı Seçer, Belediye Başkanlığına seçildiği günden itibaren günümüze kadar gelinen süreçte onlarca Ülkücü kimliği ile bilenen Belediye çalışının hakkını gasp edip kadrolarını şuursuz ve liyakatsız kişiler ile doldurmaya devam etti.

SOSYAL MEDYADA ÜLKÜCLERİN ÖZÜR DİLE ŞEKLİNDE TEPKİLERİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Seçer'in en son yapılan Belediye Meclisinde ise Ülkücleri aşağılamaya yönelik kullanılan ''Ülkü Ocaklarıymış türkü ocaklarıymış, şu ocaklarmış'' ifadeleri ile Ülkücü camianın sabrını taşırdı. Gelinen son  noktada binlerce Ülkücü sosyal medyadan tepkileri dile getiriken Seçer'in takibinde olmaya devam edeceklerini gösteriyor. Özür dile Seçer söylemleri sosyal medyada çığ gibi büyüdü.

SKANDAL LGBT BİLBORDLARI CHP BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER TARAFINDAN ŞEHRİN HER YERINE ASTIRILMIŞTI 

 

İŞTE SKANDAL İFADELER

<>