SİYASET
Giriş Tarihi : 20-10-2021 18:20   Güncelleme : 20-10-2021 18:29

Vatandaştan Babacan'a tokat gibi sözler

Pazar ziyareti sırasında vatandaşka konuşan DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan vatandaştan aldığı tepki ile tokat yemişe döndü. Partisinin ilçe kongresine katılmak için Ankara'nın Kahramankazan ilçesine giden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, pazar ziyareti yaptığı sırada vatandaşların tepkisiyle karşılaştı

Vatandaştan Babacan'a tokat gibi sözler

AK Partili bir vatandaş, Babacan'ın yeni parti kurmasına sitem ederek, "Allah akıl fikir versin. Seni davar çobanı olarak bile tutmazlardı" dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan partisinin kongresine katılmak üzere Ankara'ya gitti. Babacan, kongre vesilesiyle ilçedeki bir pazar yerine de ziyarette bulundu. Ancak pazardan alışveriş yapan bazı vatandaşlar, DEVA lideri Babacan'a parti kurması nedeniyle tepkilerini dile getirdi. 

SENİ DAVAR ÇOBANI OLARAK BİLE TUTMAZDIM

"Medya Ankara'nın haberine göre Babacan ve beraberindeki ekibin selam verdiği bir vatandaş, DEVA lideri Babacan'ın Ak Parti kadrolarından ayrılarak kendi partisini kurmasına sitem ederek, "Seni davar çobanı tutan olmaz" dedi. Sonraki konuşmalarda vatandaşın bu tepkisiyle Babacan'ın AK Parti'den ayrılmasını eleştirdiği belirtildi.

ARDI ARDINA TEPKİLER

Bazı vatandaşların tepkilerine partililer aynı sertlikle cevap verince ortamın zaman zaman gerginleştiği gözlendi. Vatandaşın Babacan'a "Allah akıl fikir versin" şeklinde sitem etmesi üzerine Ali Babacan'ın karşılık olarak "Allah hepimize akıl fikir versin" şeklinde seslendiği gözlendi.