GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-05-2021 18:46   Güncelleme : 14-06-2021 14:45

Yıldırım: Şuşa yardımları iade edildi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Şuşa'da ki okul projesinin iptali üzerine okul için toplanan yardımların iaede edileceğini açıklamıştı. Yıldırım bugünn bir paylaşım yaparak, Ülkü Ocakları olarak Şuşa'da yapmayı planladığımız Üzeyir Hacıbeyli Okulu projesi, Azerbaycan yönetiminin uygun görmemesi nedeniyle iptal edilmiştir. Okul yapımına destek için 1424 ülküdaşımızca gönderilen yardımlar bugün itibariyle banka hesaplarına iade edilmiştir. ifadelerinde bulundu.

Yıldırım: Şuşa yardımları iade edildi

İŞTE ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM'IN KONU İLE İLGİLİ PAYLAŞIMI 

Ülkü Ocakları olarak Şuşa'da yapmayı planladığımız Üzeyir Hacıbeyli Okulu projesi, Azerbaycan yönetiminin uygun görmemesi nedeniyle iptal edilmiştir. 

Okul yapımına destek için 1424 ülküdaşımızca gönderilen yardımlar bugün itibariyle banka hesaplarına iade edilmiştir. Bankadaki teknik sorunlardan dolayı yardımının iadesi gerçekleşmeyen bağışçılarımız 05325831066 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirler. 

Bizlere inanarak, Ülkü Ocakları'nın bu projesinde desteklerini ve dualarını esirgemeyen bütün ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.